tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia dokumentów
Oferujemy tłumaczenia dokumentacji fimowej, umów, kontraktów, aktów notarialnych (urodzenia, ślubu, zgonu, testamenty itd.), dyplomów, licencji, certyfikatów, a także dokumentacji księgowej (m.in. bilansów, faktur) oraz z działu HR (świadectwa pracy, CV), a także dokumenty handlowe i transportowe (dowody rejestracyjne, umowy kupna – sprzedaży pojazdów, mandaty i inne).
📞
Napisz lub zadzwoń

E-mail: biuro@slavic.pl

Tel.: 881 33 88 88

Tłumaczenia techniczne
Tłumaczenia techniczne to teksty z dziedziny budownictwa, rolnictwa i rybołówstwa, przemysłu, transportu, elektroniki, geologii, informatyki, inżynierii oraz maszynerii (np. tłumaczenia instrukcji obsługi maszyn i urządzeń). Tłumaczenia te wymagają od tłumaczy szerokiej wiedzy z wybranej dziedziny, dlatego też dokładamy starań, by sprostać tym wymaganiom.
Tłumaczenia ekonomiczne
Tłumaczymy teksty z zakresu bankowości, finansów, handlu, księgowości, rachunkowości, reklamy i marketingu, PR-u, prawa, telekomunikacji, ubezpieczeń, polityki i podatków, a także dokumentacji, takich jak: patenty, prawa autorskie i znaki towarowe. Ponadto nasi tłumacze posiadają doświadczenie w tłumaczeniu tekstów z zarządzania, turystyki i gastronomii.
Tłumaczenia stron www
Oferujemy tłumaczenia stron internetowych o szeroko zakrojonej tematyce, a także tłumaczenia oprogramowań, witryn sklepów internetowych, gier komputerowych i innych tekstów z zakresu e-commerce. W ramach usługi oferujemy lokalizację oprogramowania, co oznacza, że nie tylko tłumaczymy aplikacje, oprogramowania czy strony www, ale również dostosowujemy je do polskiego użytkownika.
Dokumentacje przetargowe
Oferujemy kompleksowe tłumaczenia dokumentów przetargowych z różnych branż.  Tłumaczymy akty notarialne, wpisy do ewidencji działalności, zaświadczenia o nadaniu numeru REGON i NIP, dokumenty finansowe, licencje, a także wytyczne przetargowe i inne